Виховні години: «Нехай не розмежованою залишиться навіки!

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №6і організовано та проведено ряд заходів:

15:03 24.01.2018

-	Загальношкільний захід «Україна – моя Батьківщина»

- Загальношкільний захід «Україна – моя Батьківщина»

День 22 січня 1919 р. ввійшов до національного календаря як велике державне свято . Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР та ЗУНР.

15:01 24.01.2018

День Соборності України

День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз’єднання УНР  і  ЗУНР, яке відбулося в 1919 році.  Це особливе свято - Україна стала єдиною державою. Офіційно в Україні це свято відзначається з 1999 року кожний рік. Працівники дитячої бібліотеки  Великобілозерської сільської ради  приурочили до цього дня патріотичну хвилинку «Соборна мати Україна - одна на всіх,як оберіг», яку вони провели для учнів молодших класів НВК №1 18 січня 2018 року.

13:29 24.01.2018

«Діти єднають Україну»

19.01.2018 року у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 проведено виховний захід до Дня Соборності України на тему «Діти єднають Україну» з учнями 5, 9 класів педагогом-організатором Капустою Віктором Васильовичем, на якому учні розповідали вірші, співали пісні про Україну та прослухали інформацію з даної теми.

10:05 24.01.2018