Вітамінізуйтесь!

Вітамінізуйтесь! Вітамін С - найбільш необхідний для стимуляції захисних сил організму.  Велика кількість цього вітаміну міститься в цитрусах, ківі, солодкому перці та інших свіжих овочах і фруктах. Але бажано приймати додатково вітамін С чи інші мультивітаміни у таблетках. Вітамін В -  ще один потрібний для підвищення імунітету вітамін, що міститься у м’ясі, рибі, яйцях і зернових. Іноді часті застуди прямо пов’язані з недостатньою кількістю заліза в організмі. Клітинам починає бракувати кисню, що значно сповільнює обмін речовин в організмі. Нестача заліза зазвичай проявляється у вигляді підвищеної стомлюваності, блідості й слабкості. Більшість полівітамінів містить близько 18 мг заліза. Їжте продукти, що містять залізо...

16:03 28.11.2017