"Небесна сотня: герої не вмирають"

Хтось мудрий сказав: із втратою кожної людини ми втрачаємо цілий Всесвіт. Чотири роки тому на Майдані та Інститутській ми втратили нашу Небесну Сотню. Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні. Для учнів 5-9 класів Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів проведено виховну годину "Небесна сотня: герої не вмирають"

20:48 22.02.2018

«Янголи на білих крилах»

20 лютого ,з метою вшанування героїв Небесної сотні, з учнями Великобілозерського навчально - виховного комплексу №1   проведено   годину пам’яті «Янголи на білих крилах». Працівники бібліотеки зробили екскурс в історію тих подій,  відзначивши  мужність та героїзм патріотів, які, не шкодуючи власного життя, відстоювали наше світле майбутнє. Кожен учень торкнувся пам’яті священного вогню – частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

20:28 22.02.2018

Тиждень початкових класів

19.02.2018 року у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів№ 5 було проведено відкриття тижня початкових класів.

20:23 22.02.2018