відео-екскурс «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг»

В Будинку культури Веикобілозерської сільської ради 26 січня 2018 року до Дня Соборності України проведено відео-екскурс  «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг» для  учнів 5 класу Великобілозерського  НВК № 1.

17:16 29.01.2018

Відкриті заходи у ЗОШ№5

24.01.2018 у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів№ 5 був проведений Відкритий урок у 3 класі з літературного читання «Тяжко тому жити, хто не хоче нічого робити. Леонід Глібов «Коник-стрибунець»» для членів ШМО вчителів початкових класів

17:09 29.01.2018

Зимові змагання

25 січня 2018 року учні та вчителі Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 під час великої перерви влаштували зимові змагання з гри у сніжки. В сніжки граємо охоче, Грає хто і з ким захоче, А морозець он який, Грає з нами в піддавки.

07:40 26.01.2018

НЕГОДА НЕ СТАЛА НА ЗАВАДІ

Велика кількість снігу за одну добу випала у селах Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади. В результаті погіршення погодних умов,снігопаду та сильних поривів вітру утворилися снігові замети. Затор змусив водіїв стати заручниками погодних умов,чекати на допомогу,яка не змусила на  себе довго чекати,тому що живуть, працюють в громаді не байдужі люди, готові швидко прийти на допомогу. Головна задача була допомогти людям.

18:08 24.01.2018