День Національної гвардії

Дата: 25.03.2019 14:25

День Національної гвардії

Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає,

Для кого страху не буває!

Захищає всю велику родину,

Рідну землю свою - Україну.

26 березня вся Україна вітає своїх захисників –військовослужбовців Українськї Національної Гвардії, яка покликана охороняти кордони нашої держави та спокій нашого народу. Як колись для козака почесним обовязком була служба в Запорозькій Січі, так і сьогодні захищати рідну землю – це почесний обовязок для наших юнаків.

Саме з нагоди 5-ої річниці створення Національної Гвардії України делегація від Великобілозерської обєднаної територіальної громади відвідала підшефну військову частину №3033 зі святковим концертом та передала військовослужбовцям солодощі від сільського голови Ігора Батрака, домашні смаколики, виготовлені працівниками культури та іграшки від наймолодших мешканців громади.

Вітаємо всіх з 5- ю річницею створення Національної Гвардії України і бажаємо родинного затишку, миру натхнення і високих звершень на благо розвитку Української Держави.