Всесвітній день води у дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1.

Дата: 26.03.2019 11:27

Всесвітній день води у дошкільному підрозділі

Великобілозерського  НВК № 1.

22 березня дошкільнята разом з вихователями  вивчали, досліджували, порівнювали, малювали та розповідали про таку знайому і не знайому воду. Під час  проведення заняття «Вода в природі»,  «Таємниці води» діти дізналися, що дощ, сніг, туман, пар, град, роса, все це – вода. Без неї не можна напитися компоту чи чаю, зварити їжу, помити руки, полити квіти, попрати. Хоч вода немає смаку та кольору, вона надзвичайно смачна та необхідна для життя людини. Озера, ріки, моря та океани – також вода, що оточує всю нашу планету. Малюки старанно та відповідально вимальовували краплинку, вкладали у неї почуття любові. Адже, якщо скласти їх докупи, то вийде веселий дощик, дзвінкий струмочок чи річечка.  Досліди з водою здивовували та спантеличували дітлахів, викликали безліч запитань, давали можливість самостійно переконатися на практиці у її дійсно незвичайних властивостях. Діти з цікавісттю слухали казки, оповідання про воду, вивчали загадки, прислів’я, скоромовки та потішки.  Гарним прикладом того, як треба і як не треба поводитися з водою, стало заняття «Вода - джерело життя». Тепер з впевненістю можна сказати, що для вихованців ношого закладу збереження води не обмежиться одним днем. Адже, основи екологічної обізнаності закладаються та виховуються з раннього віку, підтримуються у родинах та в дитячому садку.