Конкурс ДЮП

06 квітня  на базі Великобілозерського НВК №1 відбувся Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних 2018 року. На цьому заході прийняли участь команди всіх шкіл Великобілозерської громади.

01:57 11.04.2018

Великодній кошик солдату

06 квітня 2018 року учні та вчителі Великобілозерської ЗОШ І – ІІ ступенів № 2 завітали на гостини до військової частини 30 – 33 з метою привітання захисників нашої країни з Великодніми святами. Солдати щиро дякували за вітальні листівки, малюнки, продукти харчування, Великодні паски. В ході зустрічі взаємно домовилися про організацію екскурсії учнів школи до військової частини 30 -33 та про проведення Уроків мужності військовими на базі нашої школи.

01:53 11.04.2018

Великодній кошик солдату

Великдень святкують у всьому світі. Назвати цей день рядовим святом було б неправильно, адже воно вважається культовою подією світової історії і головним днем у році для всіх православних християн. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов'язане з ним.

16:00 05.04.2018