Дата: від до Скинути

Участь у навчальному семінарі-тренінгу щодо соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю

З 24 по 26 квітня 2018 року фахівець із соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Марина Пілішенко взяла участь у навчальному семінарі-тренінгу «Ведення випадку та оцінка потреб дитини та її сім’ї», який проводили спеціалісти Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

10:48 02.05.2018

День цивільного захисту

З метою поглиблення знань учнів з питань цивільного захисту, повторення правил поведінки у складних ситуаціях та закріплення навичок надання допомоги постраждалим, стимулювання розвитку витривалості, мужності, рішучості, кмітливості; виховання почуття співпричетності до долі та проблем інших, відповідальності за близьких, оточуючих, власну Батьківщину у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №5 27 квітня 2018 року відбувся День Цивільного Захисту . В рамках Дня Цивільного Захисту було проведено такі заходи:

14:47 27.04.2018