Великобілозерська ОТГ

Семінар з поліпшення послуг соціальної сфери в ОТГ

Великобілозерська сільська об"єднана територіальна громада  бере участь у семінарі з поліпшення послуг соціальної сфери в ОТГ. Від нас практичні аспекти та моделі організації соціального обслуговування на рівні громади обговорює перший заступник сільського голови громади Вікторія Дуденко. Основний меседж заходу - аби підвищити якість послуг у соцсфері потрібне поступове реформування системи. Стратегію, механізми та форми впровадження таких змін і обговорювали учасники семінару. Захід вібдувся за організації обласного департаменту соцзахисту та підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» .

23:28 01.03.2018

Візит до Веселівської ОТГ

Новий сучасний ЦНАП за підтримки ULEAD з Європою: створення ЦНАП . За запрошенням Веселівська Громада 28 лютого разом з Великобілозерським сільським головою Батрак І.І. та начальником загального відділу Великобілозерської сільської ради Александра Билык взяли участь у урочистому відкритті першого у Запорізькій області селищно-районного Центру надання адміністративних послуг.

23:09 01.03.2018

Розробка Стратегії до 2020 року

За консультативної підтримки Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування Великобілозерська ОТГ розпочала розробляти Стратегію сталого розвитку до 2020 року. Сьогодні, незважаючи на погодні умови, відбулось перше засідання робочої групи, до якої увійшли представники бізнесу, влади, громадськості. Директор Центру Olexandr Svystun пояснив процес роботи над важливим для розвитку території документом, закцентував увагу на важливості відкритості, прозорості та максимального залучення мешканців усіх населених пунктів, що входять до складу ОТГ, ознайомив зі зразками анкетам для соціологічних опитувань. Експерт з питань надання муніципальних послуг Тетяна Бордюг надала інформацію про конкурс на облаштування центрів надання адміністративних послуг, який найближчим часом буде оголошений Програмою "U-LEAD з Європою".  Протягом 2018 року Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування надаватиме підтримку у розробці Стратегій п’яти відібраним об’єднаним територіальним громадам Запорізької області. Перші засідання робочих груп вже відбулись у Приморській, Комиш-Зорянській, Великобілозерській ОТГ.  Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України

22:59 01.03.2018

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

24 лютого 2018 року у місті Запоріжжі відбувся обласний етап патріотичного конкурсу “Україна — це Ми”. Його провели у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості “Єдина родина”. Для цього до Запоріжжя з’їхалася молодь з усього регіону. Учасники співали пісні та читали вірші.

22:50 01.03.2018

«Я малюю казку»

26 лютого 2018 року у Великобілозерській ЗОШ І – ІІ ступенів № 5 підвели підсумки Тижня української мови та конкурсів малюнків «Я малюю казку», «Вивчаймо мову українську». Найактивніших учасників і переможців конкурсів було відзначено й нагороджено призами , солодощами.

13:31 27.02.2018