Великобілозерська ОТГ

Шановні працівники соціально сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що ті українці, які потребують допомоги, уваги й підтримки держави не забуті, не покинуті, бо відчувають себе захищеними у цей непростий для нашої держави час. Ви, дорогі працівники соціальної сфери, є ті хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ті хто від проблем не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного, А тому служіння обраній вами справі, почуття обов’язку, високий професіоналізм, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.  З почуттям великої вдячності бажаємо Вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, подальших успіхів у роботі.   Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні сходи в серцях і душах людей!

20:42 02.11.2017

УВАГА: ОГОЛОШЕНО ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ.

За прогнозом Гідрометцентру в період з 30 жовтня до 4 листопада 2017 року на території Запорізької області очікується погіршення погодних умов, а саме: пориви вітру до 30 м/с. Можливе виникнення надзвичайних подій, пов’язаних з поваленими деревами, повітряними лініями електропередач, пошкодженими дахами будинків.

19:42 02.11.2017

Збільшено виплати дітям - інвалідам

Дітям-інвалідам збільшено розмір матеріальної допомоги Відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам», які застосовуються з 1 жовтня 2017 року, діють нові розрахунки державної допомоги.

13:00 20.10.2017

Робота інвалідів

Підприємства, де працюють інваліди, отримають пільги на оподаткування Доцільність надання підприємствам громадських організацій інвалідів дозволів на право користування пільгами з оподаткування розглянуто на засіданні регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів у Запорізькій області.

16:49 19.10.2017