Обери життя

23 березня  в Великобілозерському навчально – виховному комплексі № 1 відбувся сільський етап Всеукраїнського конкурсу «Обери життя!».

17:04 26.03.2018

Спадщина

Традиційно в березні місяці по всій території Запорізької області проходять  тури обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина». Не стала виключенням і Великобілозерська сільська об'єднана територіальна громада .

16:50 26.03.2018

«Ми не самі в цьому світі»

В дитячій бібліотеці оформлено інформаційно – екологічну книжкову виставку «Ми не самі в цьому світі», з метою ознайомлення дітей з цікавинками природного світу, розширення знань про рослинний та тваринний світ України, виховання допитливості та відповідального ставлення   до  природи,  вчити помічати та відчувати  красу навколишнього світу, гармонійно співіснувати з природою та  раціонально використовувати  її багатства.

16:46 26.03.2018