Книжкова виставка на абонементі

Книжкова виставка на абонементі                                          «Поезія –це завжди неповторність,                                   якийсь безсмертний дотик до душі»                                                                                                                                        Л.Костенко     До Всесвітнього дня поезії Центральна бібліотека пропонує увазі відвідувачів розгорнуту книжкову виставку «Поезія – це завжди неповторність».     Ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО встановлено 21 березня відзначати як Всесвітній день поезії. Генеральний директор ЮНЕСКО закликав усі держави, громадські організації та асоціації у цей день віддати належне поезії та задуматися про ту фундаментальну роль, яку вона відіграє у діалозі між культурами – у діалозі, який є гарантом миру.

13:37 24.03.2018