Великобілозерська ОТГ

Вітаємо переможців!

18 лютого 2018 року у Запорізькому національному університеті відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів. Великобілозерський район представляли учні Великобілозерської ЗОШ №3 Лагода Дмитро(8кл), Філоненко Вадим (9кл)- науковий керівник Орел А.В. та Перевало Ірина (9кл) – науковий керівник Маловічко В.О. учасники конкурсу поділилися своїми краєзнавчими знахідками та дослідженнями, представили на розсуд журі своє біологічних  процесів Перед юними науковцями з вітальним словом виступили науковці Запорізької області – Каганов Ю.Р., Мільчев В.І, Омельянчик Л.О. та інші. За підсумками трьох етапів ( заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, контрольна робота та публічний захист дослідницьких проектів) наші учні Перевало І. та Філоненко В. посіли четверті місця в своїх секціях, а Лагода Дмитро посів почесне ІІ місце. Вітаємо переможців, зичимо майбутніх наукових досягнень.

15:07 23.02.2018

«Чарівна криниця – наша українська мова»

З 19 лютого по 25 лютого для читачів центральної бібліотеки діє розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Чарівна криниця – наша українська мова». Читачі мають змогу ознайомитись з  новими книгами українських поетів та письменників , які розкривають  красу і велич рідної мови.

15:03 23.02.2018

Міжнародний день рідної мови

21 лютого ми відзначали Міжнародний день рідної мови .                     Це свято було засноване з метою збереження, розвитку та широкого використання рідних мов в усьому світі. Цей день символізує права національних меншин на визнання своєї мови.

12:06 23.02.2018

«Пам'ять єднає»

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. В цей день  в краєзнавчій кімнаті  при Будинку культури Великобілозерської сільської ради проведена тематично-оглядова екскурсія «Пам'ять єднає» для учнів Великобілозерського НВК № 1 та  для дітей учасників художньої самодіяльності закладу. Захід пройшов з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати  патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

11:16 23.02.2018

День рідної мови

21 лютого у Великобілозерському навчально-виховному комплексі №1 були проведені заходи, присвячені Дню рідної мови.

20:52 22.02.2018

"Небесна сотня: герої не вмирають"

Хтось мудрий сказав: із втратою кожної людини ми втрачаємо цілий Всесвіт. Чотири роки тому на Майдані та Інститутській ми втратили нашу Небесну Сотню. Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні. Для учнів 5-9 класів Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів проведено виховну годину "Небесна сотня: герої не вмирають"

20:48 22.02.2018

«Янголи на білих крилах»

20 лютого ,з метою вшанування героїв Небесної сотні, з учнями Великобілозерського навчально - виховного комплексу №1   проведено   годину пам’яті «Янголи на білих крилах». Працівники бібліотеки зробили екскурс в історію тих подій,  відзначивши  мужність та героїзм патріотів, які, не шкодуючи власного життя, відстоювали наше світле майбутнє. Кожен учень торкнувся пам’яті священного вогню – частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

20:28 22.02.2018

Тиждень початкових класів

19.02.2018 року у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів№ 5 було проведено відкриття тижня початкових класів.

20:23 22.02.2018