"Тато, мама, я спортивна сім'я"

18 квітня 2018 року у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №6 пройшло родинно-спортивне свято "Тато, мама, я спортивна сім'я". В цей весняний сонячний день вчителі вирішили відвернути увагу батьків від буденної круговерті повсякденного життя та запросили батьків на це свято. Бо воно родинне, сімейне-разом з татами і мамами. А де тато і мама, де братики і сестрички - там завжди весело, сонячно і затишно. Усі ми добре знаємо, що людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати. Коли в неї є сім’я. Бо сім’я- це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від бід та незгод, де знаходиш спокій і затишок. На свято завітали батьки учнів, які разом з дітьми та вчителями взяли участь у веселих естафетах. По закінченню змагань на всіх чекала смачна каша, зварена на вогнищі. Всі були втомленими, але задоволеними.

10:42 19.04.2018

«УПА – відповідь нескореного народу»

Близько 100 тисяч молодих хлопців та дівчат кинули виклик обом головним учасникам війни, обом тоталітарним режимам – нацистському та комуністичному. Вони стали воїнами Української Повстанської Армії. Це військове формування було не найбільшим серед тих, що зійшлися в смертельному герці на українській землі. Але було найважливішим, адже УПА була єдиною армією в Другій світовій війні, створеною самими українцями. Книгу «УПА – відповідь нескореного народу» за редакцією        В. В’ятровича було презентовано у Великобілозерській ЗОШ I-II ступенів №5 16.04.18р.

09:28 19.04.2018