Про проведення дослідження на виконання заходів, визначених розпорядженням КМУ від 22.05.2019 № 355

Дата: 09.07.2019 15:06

На виконання листа Міністерства культури України від 08.07.2019

№ 3624/33/13-19 «Про проведення дослідження на виконання заходів,

визначених розпорядженням КМУ від 22.05.2019 № 355», Міністерство культури проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населенням власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.

Результати досліджень будуть використані під час розробки законопроектів про внесення змін до законів України « Про культуру», « Про місцеве самоврядування в Україні» та проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами.

Опитування проводитиметься до 22 липня 2019 року на загальнонаціональному рівні шляхом поширення онлайн анкети серед населення.

Онлайн анкета знаходиться за посиланням https://bit.ly/2XMIKEd.

Просимо долучитися до опитування.

З повагою ВОКТОКСМС  ВСР