День цивільного захисту

З метою поглиблення знань учнів з питань цивільного захисту, повторення правил поведінки у складних ситуаціях та закріплення навичок надання допомоги постраждалим, стимулювання розвитку витривалості, мужності, рішучості, кмітливості; виховання почуття співпричетності до долі та проблем інших, відповідальності за близьких, оточуючих, власну Батьківщину у Великобілозерській ЗОШ І-ІІ ступенів №5 27 квітня 2018 року відбувся День Цивільного Захисту . В рамках Дня Цивільного Захисту було проведено такі заходи:

14:47 27.04.2018

«Полинева гіркота»

26 квітня 1986 року дата, про яку пам’ятають по сьогодні-День Чорнобильської катастрофи. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей.

10:12 27.04.2018

«І все перекреслив урановий атом…»

З 23 по 29 квітня 2018 року в Центральній  бібліотеці Великобілозерської сільської ради до трагічних роковин аварії на Чорнобильській АЕС, діє тематична виставка «І все перекреслив урановий атом…» на якій представлені художні та історичні видання, які знайомлять читачів з подіями аварії.

09:58 27.04.2018

«Чорнобиль не має минулого часу"

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують  серце гострим болем. Одна з них – 26квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2018 році годинник життя відраховує 32 роки Чорнобильської катастрофи.

09:56 27.04.2018