День ветерана у громаді

29,30 вересня та 01 жовтня 2017 року Великобілозерський сільський голова Ігор Батрак разом з працівниками Великобілозерського районного будинку культури вітали  людей похилого віку та ветеранів, засвідчуючи глибоку повагу до найстарших представників громади.

09:33 04.10.2017

Відбулося пленарне засідання п'ятої позачергової сесії

22 вересня 2017 року під головуванням Ігоря Батрака відбулося пленарне засідання п'ятої позачергової сесії Великобілозерської сільської ради. На розгляд депутатів було внесено дванадцять питань, попередньо розглянутих та обговорених на засіданнях постійних комісій сільської ради.

08:53 26.09.2017

Участь у круглому столі

Перший заступник Великобілозерського сільського голови Дуденко В.А. прийняла участь в «круглому столі», присвяченому законодавчому супроводженню процесу передачі влади на місця.

13:20 13.09.2017

07 - 08 жовтня Запоріжжя запрошує на ярмарок

Щорічний Покровський ярмарок  цього року відбудеться 07 - 08 жовтня на Набережній магістралі  м.Запоріжжя . Організатори очікують прибуття гостей з інших областей – Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської, а також з німецького міста-побратима Оберхаузена. Запорізькою міською радою розроблено сайт: http://daprpzp.gov.ua/wordpress/index.php/pokrovskiy-yarmarok, на який можуть зайти всі охочі та ознайомитися з місцем та часом проведення, умовами участі у Покровському ярмарку, а також зареєструватися та заповнити он-лайн заяву для безпосередньої участі в ярмарку. Інформація : Запорізька ОДА

10:11 13.09.2017