06 березня продовжився марафон святкових привітань для чарівної половини Великобілозерської громади

Дата: 06.03.2019 16:23

Сьогодні святкові концерти відбулися на базі Гюнівської ЗОШ № 1, в актовій залі ТОВ «ім.Гагаріна» та на базі корпусу № 4 Великобілозерського НВК № 1. З гарних та щирих слів до всіх присутніх в залах жінок від Великобілозерського сільського голови Батрака Ігоря Івановича розпочиналася кожна концертна програма. Доброзичлива посмішка та щирі побажання сільського голови та учасників концерту дарували глядачкам гарний святковий настрій. Тож, на святах панувала тепла душевна атмосфера, адже після кожного концерту на глядачок чекали дружні посиденьки за солодким святковим столом, за організацію яких хочеться висловити окрему подяку Батраку Ігорю Івановичу.