Закриття Тижня дитячого читання в Дитячій бібліотеці

Дата: 29.03.2019 15:25

Закриття Тижня дитячого читання в Дитячій бібліотеці.

Наприкінці березня в Дитячій бібліотеці Великобілозерської сільської ради знову було гамірно і весело. Тут відбулося свято закриття Тижня дитячого читання,який проходив з 25 по 29 березня. В ці дні до бібліотеки поспішали всі, хто любить книгу.

29 березня на захід завітали 22 юних читайлика Великобілозерської ОТГ  з 1 по 9 клас. Для них цього дня було проведено вікторину «Книжковий ярмарок». В кінці відбулося нагородження всіх  учасників заохочувальними подарунками та чаювання в дружньому колі друзів бібліотеки.

Книжкові відкриття, зустрічі з новими книгами, нові друзі, з якими весело, цікаво читати і творити разом у команді - таким був цьогорічний Тиждень дитячого читання у селі Велика Білозерка.