ТОВ «Преображенське» доводить до відома жителів

Дата: 01.04.2019 09:54

Фото без описуПОПЕРЕДЖЕННЯ

ТОВ «Преображенське» доводить до відома жителів Великобілозерського району про початок обробітку посівів рапсу гербіцидами такими як шогун, тарга супер, селект і ачіба в період з 03 квітня по 5 червня 2019 року на території Великобілозерської громади.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати

До відома пасічників:

Пасіки, які знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ, просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. Телефон для зв’язку 0976763476.

керівництво ТОВ «Преображенське»