ДОБРО ЖИВЕ В КОЖНОМУ СЕРЦІ!

Дата: 02.04.2019 08:28

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року відбудеться ХІV Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Дитяче серденько, живи!», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для кардіологічного відділення дитячої лікарні відповідної області.

Акція відбувається чотирнадцятий рік поспіль. Цей рік не став винятком. Центр соціальних послуг Великобілозерської сільської ради закликає всіх небайдужих взяти участь у вищевказаній акції. Скриньки для збору благодійних внесків знаходяться в навчальних закладах Великобілозерського району, Центрі соціальних послуг Великобілозерської сільської ради та Центральній лікарні Великобілозерської сільської ради. «Серце до серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти дітям. А допомога – це більше, ніж слова….

Просимо всіх небайдужих громадян Великобілозерського району взяти участь у проведенні акції у 2019 році!

За інформацією Центру соціальних послуг ВСР