Проведення регіонального етапу Обласного очно-заочного фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!» в рамках Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки»

Дата: 02.04.2019 16:17

2 квітня 2019 року о 10.00 годині в сесійній залі Великобілозерської сільської ради пройшов регіональний етап Обласного очно-заочного фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!» в рамках Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки».

В ньому взяли  участь Великобілозерський навчально- виховний комплекс №1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради, Великобілозерська ЗОШ №2 І-ІІ ст. Великобілозерської сільської ради, Великобілозерська ЗОШ №3 І-ІІ ст. Великобілозерської сільської ради, Великобілозерська ЗОШ №5 І-ІІ ст. Великобілозерської сільської ради, Будинок дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради.

Відповідно до  рішення журі  нагороджено грамотами відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту Великобілозерської сільської ради:

За зайняте І місце в номінації «Вокальне мистецтво»- Вокальне тріо «Усмішка»- Великобілозерський навчально- виховний комплекс №1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради;

за зайняте ІІ місце в номінації «Вокальне мистецтво»- Вокальний гурт

«Гармонія»- Великобілозерський навчально- виховний комплекс №1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради;

за зайняте ІІІ місце- Жученко Ольгу - Великобілозерська ЗОШ №3 І-ІІ ст. Великобілозерської сільської ради.

За зайняте І місце в номінації «Хореографія»- Гурт «Настрій»-Великобілозерська ЗОШ №3 І-ІІ ст. Великобілозерської сільської ради;

За зайняте ІІ місце в номінації «Хореографія»- колектив учнів 7 класу- Великобілозерський навчально- виховний комплекс №1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради;

За зайняте ІІІ місце в номінації «Хореографія»- колектив учнів 8-9 класів- Великобілозерський навчально- виховний комплекс №1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради.

За зайняте І місце в номінації «Театральне мистецтво»- Григоренко Аріанна- Великобілозерська ЗОШ №2 І-ІІ ст. Великобілозерської сільської ради;

За зайняте ІІ місце в номінації «Театральне мистецтво»- Колектив « Ніжність» Великобілозерський навчально- виховний комплекс №1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради;

За зайняте ІІІ місце в номінації «Театральне мистецтво»- Хомік Вікторія Великобілозерський навчально- виховний комплекс №1 (школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради.

З повагою ВОКТОКСМС ВСР