Дата: 22.04.2019 09:02

У Великобілозерському навчально-виховному комплексі №1 (школа-дитячий садок) з 1 квітня триває Місячник з біології та хімії. В рамках місячника природничих наук учителями уже проведено велику кількість заходів, які охопили учнів від 1 до 11 класу. Намальовано галерею плакатів за тематикою: «Шкідливим звичкам – ні!», «Цікаво про генетику людини», «Глобальні екологічні проблеми – криза сьогодення», «Хімія – це цікаво» з учнями 11 класу, для учнів 7-го класу біовікторина «Найрозумніший», для 8-го класу КВК «Пізнай себе», брейн-ринг «У світі рослин» для учнів 6 класу. Створено фото колаж «Краса і біль планети» від учнів навчального закладу до Дня Землі, яке відзначають 22 квітня.