Великобілозерська ОТГ

Зимові змагання

25 січня 2018 року учні та вчителі Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6 під час великої перерви влаштували зимові змагання з гри у сніжки. В сніжки граємо охоче, Грає хто і з ким захоче, А морозець он який, Грає з нами в піддавки.

07:40 26.01.2018

НЕГОДА НЕ СТАЛА НА ЗАВАДІ

Велика кількість снігу за одну добу випала у селах Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади. В результаті погіршення погодних умов,снігопаду та сильних поривів вітру утворилися снігові замети. Затор змусив водіїв стати заручниками погодних умов,чекати на допомогу,яка не змусила на  себе довго чекати,тому що живуть, працюють в громаді не байдужі люди, готові швидко прийти на допомогу. Головна задача була допомогти людям.

18:08 24.01.2018

Виховні години: «Нехай не розмежованою залишиться навіки!

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у Великобілозерській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №6і організовано та проведено ряд заходів:

15:03 24.01.2018

- Загальношкільний захід «Україна – моя Батьківщина»

День 22 січня 1919 р. ввійшов до національного календаря як велике державне свято . Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР та ЗУНР.

15:01 24.01.2018