Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) «Золотий ключик» Великобілозеської сільської ради приєднався до ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗЕМЛІ

Дата: 22.04.2019 16:35

Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)  «Золотий ключик» Великобілозеської сільської ради приєднався до  ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗЕМЛІ .

Збережи планету!

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем проводяться  різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.