з 22.03 по 22.04.2019 р. в дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК №1 проходив «Місячник боротьби з туберкульозом»

Дата: 25.04.2019 13:16

«Місячник боротьби з туберкульозом»

з 22.03 по 22.04.2019 р. в дошкільному підрозділі   Великобілозерського НВК №1 проходив «Місячник боротьби з туберкульозом» з метою привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом, інформування  про небезпеку та тяжкі наслідки зараження туберкульозом, засоби профілактики цієї хвороби, необхідність своєчасного проходження профілактичних та флюорографічних оглядів для раннього виявлення захворювання і своєчасного лікування. Для систематичної та планомірної роботи по ознайомленню дітей з правилами та знаннями, що допоможуть їм підтримувати власне здоров'я, доглядати за тілом, орієнтуватися у фізіологічних змінах свого організму, в дошкільному підрозділі  з дітьми всіх вікових категорій була проведена робота у відповідності  до програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Отже, працівники  нашого закладу впевнені в тому, що діти, усвідомивши змалечку цінність і значення власного здоров’я для повноцінного гармонійного розвитку, знаючи фактори,  що формують здоров’я, володіючи практичними навичками контролю і збереження власного здоров’я, первинними засобами  профілактики захворювань -  зроблять своє життя яскравим і радісним для себе, корисним для народу і країни.