Відбулися змагання на першість громади з волейболу

Дата: 04.02.2019 09:44

1 лютого 2019 року на базі Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 Великобілозерської сільської ради відбулися змагання на першість громади з волейболу серед юнаків (2003 р.н. та молодших) серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради. У змаганнях взяли участь команди Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1, Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3, Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 та Гюнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1.

Перемогу здобула команда навчально-виховного комплексу №1, друге місце посіла команда Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ степнів №5, третє місце - команда Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3.

Вітаємо переможців!

З повагою ВОКТОКСМС ВСР ВР