Виставка Марії Ніколаєнко

В приміщенні центральної районної бібліотеки проходить виставка творчих робіт талановитої художниці , нашої землячки, Марії Ніколаєнко . У перший день виставку відвідали голова Великобілозерської сільської ради Батрак І.І. , секретар ради Ходус Т.В. , перший заступник голови сільської ради Дуденко В.А. та працівники апарату Великобілозерської сільської  ради . Сільський голова Ігор Батрак висловив сподівання, що в майбутньому Марія Ніколаєнко  ще неодноразово порадує своїми новими творами не тільки білозерчан, а й жителів інших міст України, і залишив запис у книзі відгуків  про свої найкращі враження від перегляду виставки .  Нагадаємо , що виставка проходитиме протягом серпня, а 24 серпня на  День Незалежності України  Білозерку відвідає автор робіт Марія Ніколаєнко.

12:17 10.08.2017

Наслідки стихії

27.07.2017 року  голова Великобілозерської сільської ради Ігор Батрак ,застпник сільського голови Сергій Бовтута, перший заступник райдержадміністрації здійснили об’їзд території Великобілозерської громади з  метою поїздки  визначення постраждалих ділянок села внаслідок стихії, яка пройшла шквальним вітром та дощем. За результатами робочої поїздки визначено об’єм відновлювальних робіт та надані відповідні доручення.

07:39 28.07.2017

Робоча нарада у сільського голови

27 липня 2017 року Ігор Батрак провів робочу нараду за участі першого заступника сільського голови,заступника сільського голови,першого заступника Великобілозерської райдержадміністрації,начальника відділу фінансів райдержадміністрації з питань завершення передачі в комунальну власніть закладів освіти та культури.

07:36 28.07.2017

Проведено засідання виконавчого комітету сільської ради

27.07.2017 року відбулося засідання виконавчого комітету Великобілозерської сільської ради, на якому розглянуті питання  "Про утворенн комісії з приймання - передачі об"єктів спільної власності територіальних громад сіл Великобілозерського району Запорізької області в комунальну власність Великобілозерської ОТГ","Про внесення змін до режиму роботи сільського клуубу Великобілозерської сільської ради","Про затвердження заходів до Дня Державного прапору України та Дня Незалежності України"

07:34 28.07.2017

Нарада з приватними підприємцями

24 липня 2017 року Ігор Батрак провів робочу зустріч з приватними підприємцями громади,які мають свої торгівельні точки, магазини в центрі села Велика Білозерка.Розглянуто ряд важливих питань,серед яких наведення благоустрою на прилеглих територіях,укладання договорів на вивіз сміття. намічено шляхи подальшої співпраці.

06:11 25.07.2017

Засідання робочої групи з питань надаання одноразової грошової допомоги

19 липня 2017 року проведено засідання робочої групи Великобілозерської сільської ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги  за участю депутатів сільської ради відповідного округу. На засіданні розглянуто 9 поданих заяв, по 8 прийнято позитивні рішення, 1 особі відмовлено.

18:28 19.07.2017