Так давно, багато літ назад, в полі серед маків полягли

Дата: 09.05.2019 15:04

9 травня 2019 року жителі Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади  відзначали  74-ту річницю з Дня Перемоги у Другій світовій війні.

По всіх територіях  відбулися  мітинги, присвячені  74-ій  річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Жителів та гостей  громади привітав  Великобілозерський сільський голова Ігор Батрак. Побажав присутнім всім серцем пишатися героями нашої рідної України і ніколи не забувати про теплі слова подяки ветеранам. Але найголовніше, чого хочеться бажати в цей день, це те, за що боролися наші  воїни — миру всім! До святкових привітань приєдналася молодь. Учениця 10 класу Великобілозерського НВК № 1  Шапотіннікова Валерія зі словам вдячності звернулася до присутніх. Під час заходу люди   вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто загинув під час Другої світової війни.

Після урочистого мітингу був святковий концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності Будинку культури та гурт «Гармонія» Великобілозерського НВК № 1. Також на захід було запрошено   народний самодіяльний духовий оркестр культурно-ділового центру «Молодіжний» Запорізької атомної електростанції.
У краєзнавчій кімнаті  при Будинку культури було проведено тематично-оглядову екскурсію «Пам'ять заради майбутнього».

Ще працювала польова кухня та виїзна торгівля.