A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Попередження!

Дата: 28.05.2019 09:04
Кількість переглядів: 409

ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Великобілозерської сільської ОТГ про обробіток посівів соняшнику фунгіцидом Топсин-М,  обробіток посівів кукурудзи фунгіцидом Оканто плюс в період з 3 червня по 10 червня 2019 року на території Великобілозерської сільської ОТГ.

ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Великобілозерської сільської ОТГ про обробіток посівів соняшнику фунгіцидом Топсин-М, інсектицидом Борей та посівів кукурудзи гербіцидом Майстер Пауер  в період з 27 травня  по 5 червня 2019 року на території Великобілозерської сільської ОТГ.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Стороннім особам знаходитись біля працюючих агрегатів на полях, де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати.

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. Телефон для зв’язку 0976763476.

 

 

З повагою

Директор ТОВ «Преображенське»                                                           Коростельов О.Ю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора