Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Великобілозерської сільської ради

Дата: 11.06.2019 15:48

11 червня 2019 року о 14 годині в актовій залі Великобілозерської сільської ради відбулося перше засідання Конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області.

На посаду директора Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Великобілозерської сільської ради  було подано дві заяви – Вороніним Л.Г. та Супруном В. М. Воронін Л.Г. свою заяву відкликав.

Голова Конкурсної комісії ознайомила членів комісії із поданими документами Супруна В.М. Конкурсна комісія перевірила подані документи , визначила, що вони відповідають установленим законодавством вимогам і вирішила допустити Супруна Володимира Михайловича до участі у конкурсі на посаду директора Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Великобілозерської сільської ради.

Знайомство кандидата із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу відбудеться 13.06.2019 о 12 годині.

24.06.2019 о 09 годині 00 хвилин – проведення конкурсного відбору.

На посаду директора Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 6 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області не подано жодної заяви.