Участь команди ДЮСШ Великобілозерської сільської ради «ОЛІМП» в обласному турнірі з міні-футболу під патронатом міського голови Коробова Юрія м. Дніпрорудне

Дата: 15.06.2019 15:34

Команда Дитячо- юнацької спортивної школи Великобілозерської сільської ради «ОЛІМП» взяла участь в обласному дитячому турнірі з міні-футболу на майданчику зі штучним покриттям, під патронатом міського голови Коробова Юрія м. Діпрорудне, та зайняла почесне ІІ місце.

Завдячуємо директору Дитячої юнацької спортивної школи Великобілозерської сільської ради Котику І. К. та вчителю фізичної культури Бєлану І. Ю. Великобілозерського навчально- виховного комплексу №1

( школа- дитячий садок) Великобілозерської сільської ради за гідну підготовку до змагань підростаючих спортсменів Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної  громади.