День Конституції та День молоді

Дата: 01.07.2019 16:21

28  червня  2019  року, в цей   святковий і сонячний  день,  Великобілозерська громада  вітала дітей  зі святом дитинства, відзначала День Конституції та День молоді.

Святкування розпочалося зі  Свята обдарованої дитини.

На маленьких мешканців громади цього дня чекали  багато сюрпризів, несподіванок та подарунків.  Малеча  приймала участь у  майстер-класі по виготовленню фігур з повітряних кульок,   виявила  власний креатив під час розпису свого обличчя та помилуватись креативом учасників творчого конкурсу «Мода з відходів».

На  базі Будинку культури  на наших очах відбувся дійсно унікальний та незвичайний показ
міні-моделей одягу з відходів.
В конкурсі  прийняли участь 40 учасників. Наймолодшому учаснику показу лише  1 рік і 3 місяці.
Усі моделі були  виготовлені із побутових відходів та підручних  матеріалів.
Вони  зачарували усіх присутніх  своїм вишуканими та креативним одягом.
До складу журі були  запрошені  Великобілозерський сільський голова, директор комунального підприємства «Білозерка»
Великобілозерської сільської ради  та депутати Великобілозерської сільської ради.
При визначенні переможців вони враховували презентацію, творчість, креативність та доступність моделі.
Всі учасники отримали подарунки від Великобілозерської сільської ради.
До відзначення учасників конкурсу долучилися Народний депутат Володимир Бандуров та КП «Білозерка»
Великобілозерської сільської ради.

На святі всю малечу чекало безкоштовне морозиво від Великобілозерської об’єднаної територіальної громади, яке дітлахам вручили казкові герої з острова Мадагаскар та солодка вата, апарат для якої було придбано   Ігорем Батраком та Андрієм Бакутою.

Після свята Дитинства  святкування ще більше набирало обертів.

День прийняття Конституції України – свято волі, миру та злагоди  всіх людей на основі закону та справедливості. Відзначення  Дня Конституції України у Великобілозерській громаді розпочалося з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченко та з урочистої ходи, яку очолив Великобілозерський сільський голова Ігор Батрак. Мітинг з нагоди свята відкрив  яскравий  патріотичний  флешмоб,  в якому взяли участь працівники закладів культури, освіти та працівники структурних підрозділів  Великобілозерської сільської ради, а також  діти - учасники художньої самодіяльності Будинку культури Великобілозерської сільської ради.

Окрасою сценічного майданчика став дідух заввишки понад 1 метра, виготовлений майстринею Наталією Омельченко.

Поряд із державним святом   відзначається День молоді.  Держава вірить в свою талановиту і працелюбну молодь, яка повинна мати гідне життя і світлу долю.  До Дня молоді проведено  веселий молодіжний конкурс «Хто зверху». Гра була цікавою та напруженою учасники  продемонстрували свій інтелект, увагу та командну єдність.  Розвеселили глядацьку аудиторію конкурси  «Компліменти»,  «Велике прання», «Веселі літери», «Консервація» та «Антиконсервація».   Всі учасники отримали подарунки.

Після завершення конкурсно-розважальної програми вся громада смакувала кашею та овочевими салатами.

Подарунком   молоді від громади  стала  запальна дискотека з епатажною  ді-джейкою та яскравими   піджейками з м. Дніпро. А  подаруном від кандидата в депутати Верховної Ради України Юрія Коробова став виступ суперфіналістки "Голосу країни-9"   Карини Арсентьєвої та святковий салют.