УВАГА! АВАРІЙНА ШКОЛА!

Дата: 16.07.2019 16:45

Сільська хата – перше, з чим асоціюється Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області. Найбільше непокоїть те, що будівлі більше ста тридцяти п’яти років, ось – ось зруйнується, а стеля впаде на голови школярам. Через аварійність закрито шкільну майстерню. Основною причиною стало руйнування старого одноповерхового корпусу. Позаду будівлі з одного боку впала стіна, з іншої на стіні – наскрізна тріщина, яка постійно збільшується. Корпус, в якому знаходиться їдальня, також ось-ось зруйнується. Тут є постійна небезпека для здоров’я дітей. Тому прохання до батьків, щоб діти і надалі продовжували навчання у Великобілозерському навчально – виховному комплексі №1 (школа – дитячий садок) Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області, де є сприятливі умови для різнобічного розвитку особистості. Великобілозерський навчально – виховний комплекс №1 (школа – дитячий садок) Великобілозерської сільської ради забезпечений висококваліфікованими педагогічними кадрами, сучасними засобами навчання й устаткуванням, у тому числі телекомунікаційними, комп'ютерними, лабораторним, дидактичними, ілюстративними матеріалами, навчально-методичними посібниками, що дозволяють якісно забезпечити освітній процес.

На кону- здоровя і життя Ваших дітей.