Проведено профілактичний рейд

Дата: 19.07.2019 14:00

Фото без описуФото без опису

З метою проведення профілактичної роботи з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 17 липня 2019 року працівниками Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради спільно з  ювенальною превенцією Великобілозерського відділення поліції Енергодарського відділу поліції відвідано сім’ї, які перебувають на обліку як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.

Під час заходу перевірено умови проживання дітей, наявність одягу відповідно до сезону, продуктів харчування та засобів гігієни.

З батьками дітей проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, приведення в норму санітарно-гігієнічних умов у житлових приміщеннях та приділення належної уваги вихованню дітей, забезпеченню їх потреб в повному обсязі.

Центр соціальних послуг ВСР