Результати першого туру футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Дата: 05.09.2017 14:14

Цими вихідними пройшли перші матчі футбольного Кубку серед об’єднаних територіальних громад Запорізької області за підтримки програми "U-LEAD з Європою" (Південно-Східний ХАБ). Футбольний кубок започаткований в рамках Концепції розвитку спортивної інфраструктури ОТГ Запорізької області, яка розроблена Запорізьким ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», і є першим подібним турніром в Україні.
Матчі відзначилися результативністю, а мешканці громад змогли на власні очі побачити великий футбол за участю своїх команд.
Кубок розпочався зі стадії 1/8 фіналу. Передбачається по дві гри на кожній стадії та фінальний матч на центральному футбольному стадіоні Запорізької області – «Славутич-Арена».
Ініціативність громад по участі в турнірі та позитивний резонанс серед мешканців свідчіть про те, що спорту в громадах бути і бути спорту найвищого рівня!Фото без описуФото без опису
Результати всіх матчів додаються
1. Оріхівська ОТГ - Приморська ОТГ 2:0,
2. Воскресенська ОТГ - Комиш-Зорянська ОТГ 1:2
3. Біленьківська ОТГ - Гірсівська ОТГ 0:3
4. Долинська ОТГ - Веселівська ОТГ 1:4
5. Таврійська ОТГ - Осипенківська ОТГ 3:0
6. Берестівська ОТГ - Гуляйпільська ОТГ 1:2
7. Павлівська ОТГ - Великобілозерська ОТГ  2:2
8. Широківська ОТГ - Водянська ОТГ 3:0.
  Інформація : Запорізький ВП "Центр розвитку місцевого самоврядування"