Дата: від до Скинути

В ДНЗ «Золотий ключик» Великобілозерської сільської ради відбувся захід присвячений Дню фізичної культури та спорту

В дитячому садочку до Дня фізичної культури та спорту відбулася хвилинка  здоров’я під час якої   батьки наших вихованців та дітки виконували нескладні фізичні вправи під музичний супровід . Метою заходу для дітей  було показати приклад для наслідування своїх батьків ,а для батьків вихованців як за  1 хвилину позитивно та з користю провести час з своїми малюками.

16:11 10.09.2018

ВІТАЄМО!

4 вересня 2018 року свій день народження святкує перший заступник сільського голови − Дуденко Вікторія Анатоліївна!

10:32 04.09.2018