Урок мужності «Криниця національної гідності»

Дата: 22.11.2019 08:10

Фото без описуУрок мужності «Криниця національної гідності»

21 листопада, рівно шість років тому люди вийшли на майдан і висловили свою позицію щодо дружби з Євросоюзом. Цей день в Україні відзначають як День Гідності та Свободи, адже саме тоді розпочалася революція, яка переродила українську націю.

З цієї нагоди 21 листопада 2019 року в актовій залі Великобілозерської сільської ради за участі керівників громади, структурних підрозділів, та мешканців громади відбувся урок мужності «Криниця національної гідності» приурочений Дню Гідності та Свободи.

Учасники  зібрання згадали ті буремні, морозні  дні, 18-22 лютого 2014 року,  хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх героїв Майдану та воїнів-захисників України, які загинули за гідність і свободу нашої єдиної Держави.

По закінченню заходу присутні взяли  участь в  урочистій  ході до пам’ятника Великому Кобзарю Тарасу  Григоровичу Шевченку, запалили свічки  та долучитися до акції «Зігріймо теплом душі Небесної сотні».

Любов ТИХЕНЬКА