День пам'яті жертвам Голодомору 1932-1933 років у дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Дата: 25.11.2019 14:43

22 листопада з метою вшанування  пам’яті жертв Голодомору українського народу, виховання у дошкільнят шанобливого ставлення до історичного минулого своєї держави, поваги до хліборобської праці та хліба, як святині українського народу у  дошкільному підрозділі  Великобілозерського НВК № 1 проведені тематичні бесіди «Скорботна пам'ять поколінь», «Втрачене дитинство, втрачене життя», ознайомлення з картиною «Голодомор»  заняття, «Хліб усьому голова».

Хай пам'ять про всіх померлих  згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

По всій країні ми запалимо свічки,
                           Помолимось й подивимось у небо..

У Господа попросим миру ми –
                           Бо мир,  це все, що нам сьогодні треба.

Ірина КОТИК