День Гідності та Свободи у дошкільному навчальному закладі «Віночок»

Дата: 22.11.2019 15:09

21 листопада 2019 року в дошкільному навчальному закладі «Віночок» було відзначено День Гідності і Свободи з дітьми різновікової групи проведено тематичне заняття патріотичного спрямування «Мій рідний край, що зветься - Україна» з метою продовження формування знання дітей про Україну, як велику суверенну державу, розширення, уточнення знання дітей про державні символи(Державний Герб, Державний Прапор, Державний Гімн України) їх значення, виховання почуття приналежності до свого народу та його цінностей.

З метою ідеї миру та дружби, виховання у дітей любові до України, поваги до народних традицій і звичаїв та толерантного ставлення до інших народів проведено тематичне заняття«Голуб миру». Діти власноруч виготовили з паперу «Голуба миру», як символ миру.

Надія ЦВЄТОВА