День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 25.11.2019 09:21

23 листопада, в День пам′яті жертв голодоморів, на базі адміністративної будівлі Великобілозерської сільської ради відбувся урок пам′яті «Мільйонів горе не заглушить час».

Мешканці громади вшанували пам′ять померлих під час голодоморів 1921-1923 років, 1932-1933 років та 1946-1947 років загальнонаціональною хвилиною мовчання та долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам′яті». Далі учасники заходу пройшли траурною ходою до пам′ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, поклали  квіти, композиції із пшеничних колосків та  свічки до його підніжжя на знак скорботи та вічної пам’яті.

За померлими від  голодоморів відслужив панахиду настоятель Свято - Покровської церкви ієрей Олексій.

Активну участь в оформленні місця проведення заходу взяла майстриня декоративно-прикладного мистецтва Наталія Омельченко.

Лідія ХОЛОД