День Гідності та Свободи у дошкільному підрозділі Великобілозерського НВК № 1

Дата: 22.11.2019 09:07

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21.11.19 року у дошкільному підрозділі з вихованцями закладу проведено тематичне заняття патріотичного спрямування «Мій рідний край, що зветься - Україна». Метою якого було продовження формування знання дітей про Україну, як велику суверенну державу, розширення, уточнення знання дітей про державні символи (Державний Герб, Державний Прапор, Державний Гімн України), їх значення, виховання почуття приналежності до свого народу та його цінностей, формування громадянських якостей: патріотизму, людяності, виховання почуття поваги до рідної землі та людей, які захищають її.

21 листопада – це день, коли ми думаємо про майбутнє, але водночас пам’ятаємо й тих, хто віддав  своє життя в боротьбі за це майбутнє.

Слава Україні! І вічна пам'ять героям!

Ірина КОТИК