Вітаємо з перемогою!

З 30 січня по 2 лютого 2019 року в м.Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. В ньому приймав участь Нагорний Іван учень 9 класу Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 з науковою роботою «Шляхи вирішення білкової проблеми за вирощування гібридних кролів» де зайняв друге місце. Науковий керівник:  вчитель хімії та біології  Маловічко Віктор Олексійович. Вітаємо з перемогою. Також  чекаємо на нові дослідження та наукові відкриття. (Посилання на статтю https://sites.google.com/view/vbzosh3#h.p_x0m_AREbFFiA )

16:17 04.02.2019

Відбулися змагання на першість громади з волейболу

1 лютого 2019 року на базі Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1 Великобілозерської сільської ради відбулися змагання на першість громади з волейболу серед юнаків (2003 р.н. та молодших) серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Великобілозерської сільської ради. У змаганнях взяли участь команди Великобілозерського навчально-виховного комплексу №1, Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3, Великобілозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5 та Гюнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1.

09:44 04.02.2019