Соціальний захист найбільш вразливих верств населення

Дата: 08.04.2020 11:43

З  метою соціального захисту найбільш вразливих верств населення в період карантину у зв’язку з  коронавірусною інфекцією COVID-19 Національна мережа магазинів «АТБ-МАРКЕТ» за підтримки Міністерства соціальної політики України розпочала роботу щодо забезпечення зазначеної категорії продуктовими наборами АТБ.

Відтак, 06.04.2020 року Центр соціальних послуг для дітей, сім’ї та молоді Великобілозерської сільської ради отримав 162 продуктових набори від ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» м. Енергодар.

Працівниками відділу соціального захисту населення та робітниками Центру соціальних послуг Великобілозерської ОТГ розпочато активну передачу продуктів харчування одиноким особам та особам, які одиноко проживають, серед громадян віком від 80 років, громадян похилого віку, які потребують догляду, та осіб з інвалідністю, які проживають на території громади.

Кожному громадянину надаються пам’ятки для профілактики COVID-19 під час карантину та, за потреби, захисні маски.

Ганна БОЙКО