Дата: від до Скинути

Виставка присвячена чарівній половині людства «Українська жінка – берегиня роду» діє з 04.03 - 10.03

Виставка присвячена чарівній половині людства «Українська жінка – берегиня роду» Коли земля пробуджується від зимового сну, яскравіше починає світити сонечко, всі з нетерпінням чекають чудове жіноче свято. Адже жінки невтомні трудівниці, носії скарбниці мудрості нашого роду, хранительки звичаїв та обрядів. Саме таким жінкам присвячена яскрава виставка «Українська жінка – берегиня роду»,  яка  діє з 04  по 10 березня у відділі абонементу  Центральної бібліотеки Великобілозерської сільської ради.

11:00 04.03.2019

Участь у Раді регіонального розвитку

Представники Великобілозерської сільської об'єднаної територіальної громади  взяли участь у Раді регіонального розвитку  за участю Президента України.

10:00 28.02.2019

Мова - духовний скарб нації

Мова - духовний скарб нації. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен, в першу чергу, створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається  неоціненне - МОВА. Мова — найцінніший дар нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те найголовніше, що живе у наших серцях.

08:30 28.02.2019