День вшанування

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  до 30 –ї річниці виведення радянських військ з Афганістану в Центральній бібліотеці Великобілозерської сільської ради  експонується книжкова виставка  «Афганістан то біль і смуток, чиєсь обірване життя». Виставка містить матеріали про участь наших земляків у Афганській війні (1979-1989), розповідає про долі воїнів - «афганців», закликає берегти пам’ять про загиблих героїв.

10:56 14.02.2019

Проведено оперативну нараду

Під керівництвом сільського голови Ігоря Івановича Батрака 11 лютого 2019 р. проведено оперативну нараду з керівниками, начальниками відділів Великобілозерської сільської ради. В ході засідання присутні ознайомились з основними планами та завданнями роботи на поточний тиждень.

09:21 12.02.2019

Інформація щодо наявних залишків лікарських засобів та виробів медичного призначення станом на 08.02.2019р. по Центральній лікарні Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області

09:30 08.02.2019