Шановні мешканці громади!!!

Дата: 14.04.2020 16:51

Я звертаюсь до вас з дуже великим проханням не розповсюджувати необґрунтовані плітки, які вже добу лунають в громаді. Не треба обмовляти  наших співмешканців та надавати їм «чорні» мітки, особливо це стосується активних громадян, які дуже люблять спілкуватися через соціальні мережи, а не звертаються до фахівців.

Ми завжди для всіх відкриті, і інформація, яка стосується здоров’я кожної людини є конфіденційною, і не обговорюється. Також є ще лікарська таємниця, за яку ми несемо кримінальну відповідальність. Це особливо стосується медичних працівників.

Пацієнтка «Х», яка знаходилась з підозрою на COVID-19, повністю обстежена в обласному лабораторному Центрі, проведено дослідження ПЦР, яке з’явилось негативним.

Сьогодні у мешканців Великобілозерської громади не зареєстровано випадків COVID-19.

Дякуємо нашому творцю, який нас оберігає. Бажаємо всім здоров’я та   терпіння. Продовжуємо дотримання карантину.

З  повагою

головний лікар                                                                     Олена Гур’єва