Облаштування паркової зони біля Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради

Дата: 15.04.2020 14:37

Незважаючи на складну ситуацію в Україні стосовно карантину, працівниками Будинку дитячої та юнацької творчості Великобілозерської сільської ради облаштовується паркова зона біля закладу. На її території встановлені лавки та висаджені дерева і кущі.

Працівники закладу та я особисто вдячні Великобілозерському сільському голові БАТРАКУ Ігорю Івановичу за сприяння у встановленні лавок. Також дякуємо депутатам Великобілозерської сільської ради КОБЧЕНКО Олегу Володимировичу та КОБЧЕНКО Ніні Анатоліївні  за надані кущі та дерева для озеленення території.

Паркова зона створюється для відпочинку,  проведення часу в затишній атмосфері на чистому повітрі. Давайте будемо підтримувати чистоту разом та утримувати територію в належному стані.

Будемо вдячні за будь-яку допомогу від жителів громади в облаштуванні та озеленені території (звертатися за телефоном - 0967573336 Катерина).

З повагою

Директор БДЮТ ВСР ВР ЗО                                                   Катерина ВОЙТЕНКО