Проведено поточний ремонт дорiг

Приватним підприємцем Бугановою Тетяною Миколаївною оперативно проведено поточний ремонт дорiг по вулицях Студентська та Пiвденна ( вiд перехрестя з вул. Травнева до буд.№11)  села Велика Білозерка.

10:20 28.11.2018

Фестиваль шкільних медіа «Культурне розмаїття Запорізького краю".

Шістнадцятого листопада, до речі, в День працівників телебачення, радіо та зв’язку, в Запорізькому національному університеті відбулося урочисте підбиття підсумків обласного фестивалю шкільних медіа «Культурне розмаїття Запорізького краю". Учні Великобілозерської ЗОШ  #3 (керівник Орел А.В. ) вже другий рік поспіль беруть участь у фестивалі. Варто відзначити, що в конкурсі, котрий тривав із 1 жовтня по 10 листопада 2018 р., узяли участь учні 5-11 класів загальноосвітніх шкіл, вихованці гуртків і творчих майстерень. Усього на розгляд журі надійшло понад сотню заявок. Шкільна газета "БІЛА ЗІРКА" учнів Великобілозерської ЗОШ #3 посіла почесне ІІІ місце . ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ!

10:49 26.11.2018

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

В Дошкільному навчальному закладі (дитячий садок) «Золотий ключик» був проведений  тематичний день  – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

10:42 26.11.2018