Результати конкурсного відбору на вакантні посади

Дата: 18.02.2020 15:26

Конкурсна комісія Великобілозерської сільської ради інформує, що відповідно до розпорядження сільського голови від 13.01.2020 № 5-ОД «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад», було оголошено конкурс на вакантні посади:

– головний спеціаліст відділу цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради;

- головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Великобілозерської сільської ради;

Для участі у конкурсі на посаду головного спеціаліста відділу цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами заяву подали три кандидатури: Кириленко А., Базна Т., Глущенко Т.

За результатами письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія вирішила:

вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу відділу цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Великобілозерської сільської ради та рекомендувати сільському голові призначити на відповідну посаду, як таку, що пройшла за конкурсом Альону КИРИЛЕНКО.

Для участі у конкурсі на посаду головного спеціаліста відділу соціального захисту населення заяву подали три кандидатури: Костюк Т., Романенко О., Нєчаєва Н.

За результатами письмового іспиту та співбесіди конкурсна комісія вирішила:

вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Великобілозерської сільської ради та рекомендувати сільському голові призначити на відповідну посаду, як таку, що пройшла за конкурсом Наталію НЄЧАЄВУ.

Начальник відділу кадрової

та організаційної роботи

Великобілозерської сільської ради                                                  Віта ГОЛЄВА