Дата: від до Скинути

Горезвісні картотеки залишаться у минулому: Як громади переходять на ІТ-інструменти для успішного управління

Запорізькі територіальні громади отримають техно-інструменти для ефективного управління. 10 ОТГ Запорізької області беруть участь у проекті “Е-рішення для громад”, що реалізується Центром розвитку інновацій за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Один з постачальників ІТ-інструментів є компанія FDI Ukraine, експерт з побудови Smart City.

08:46 27.03.2019

Заходи до 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка

Протягом березня місяця закладами культури Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради  було проведено ряд заходів по вшануванню пам’яті видатного українського поета, художника, мислителя та   державного діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

14:34 25.03.2019